| BoyCluj2013 a întrebat:

Vremuri... Nu stiu daca isi mai aduce careva aminte de acel film. Nu stiti cum se numea acel film (nu gasesc nimic) cu personaje care se luptau (cum sa zic) sabii sub forma de lumini. (nu stiu cum se numesc acele sabii, sau ce sunt, dar cam asa ceva imi aduc aminte). Unii mi-au zic ca ar fi Ninja dar nu este acela sad. Am dat si pe youtube, dar nici urma de asa ceva. Va rog frumos ziceti-mi daca stiti, sau aveti macar idee cum se numea. Era un film dinainte de 2000...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Star wars.amenintarea fantomei.razboiul clonelor.razboiul stelelor, imperiul contraataca, intoarcerea lui jedi, si razbunarea sith.