| deadea01 a întrebat:

Vretzi fundita?
ei bine raspundeti-mi la intrebarea:
vreau sa-mi cumpar laptop mai ieftin de 2000 de lei :d ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Alle97 a răspuns:

Du-te la domo...au oferte foarte bunewinking.
de ex : laptop (windows 7 ) 1000 lei... sper ca te-am ajutat:X

4 răspunsuri:
| Meli a răspuns:

Buna.Si eu mi-am luat un laptop acum 2 ani.Am dat pe el 1950 lei.Este ASUS si bateria rezista foarte mult.Nu am avut probleme cu el si are o memorie foarte buna. Internetul il am prin Wireless si merge foarte bine.Nu face fite.

Daca tu doresti un laptop bun, rezistent si cu o memorie mare eu iti recomand sa cumperi un laptop ASUS, dar este cam scump.
Am auzit ca si Acer eMachines e520 este bun si ieftin.
Poti gasi aici mai multe -> http://www.emag.ro/notebook_laptop
si sunt destul de ieftine si bune!
Mult succes! Si sa il folosesti sanatoasa!
P. S. : In legatura cu intrebarea "Vretzi fundita?"... eu am raspuns la intrebarea aceasta ca sa iti dau sfaturi in legatura cu laptopul. Nu raspund pentru fundite...
;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Second hand laughing daca vrei sa fie ceva de el. sau nou daca vrei sa ai un jaf cu garantie

| deadea01 explică:

Iti multumesc pentru raspunswinking

| deadea01 explică:

Pana la urma mi-am cumparat laptop ASUStongue da mersi oricumkiss