| Razviiiiiiiiii a întrebat:

Vreu si eu sa slabesc 10 kilograme dar nu stiu cum.Nu prea imi plac dietele, si pe afara nu pot iesi ca sa alerg, deoarece aici la mine in Bucovina mai tot timpul e frig si ploua si nu pot iesi.Am incercat sa nu mananc mult, dar nu am putut si nu ma pot abtine de la dulciuri.Seara mananc cam mult, dar na...Nu spun ca sunt gras si ca arat dolofan, dar am inceput sa capat burtica laughing si eu cum fac dans de performanta, trebuie sa fiu slab. Ce sa fac? sad confused confused confused

3 răspunsuri:
| andreeaaa_7883 a răspuns:

Buna.Si eu ma chinui sa slabesc la burtica si la solduri si nu reusesc deloc. Nici eu nu ma pot abtine de la dulciuri, mai ales la scoala mananc ca o spartalaughing bine dar la mine acum nu se depune insa mie foarte frica ca in timp o sa se puna si nu vreau sa ma ingras pentru ca n-am fost niciodata grasa si nu as putea s m uit in oglinda si sa vad un butoias dar in fn.Tu in schimb faci si sport si nu inteleg de ce te ingrasi thinking pai haai s iti spun cum ai putea sa slabesti : pai dimineata mananca ceva usor cum ar fi :iaurt cu cereale.la pranz mananca foarte bine o supa sau ceva.cartofi fiertii. fara paine! iar seara s mananci tot ceva usor dar nu dupa ora 7! pentru ca dupa ora 7 nu se mai digera mancarea si asa faci burtica:*.nu mananca banane:d pentru ca ingrasa laughing si daca tot faci sport daca faci 30 de min de dans pe zi love struck o sa slabestii :*! sper ca ti'am fost de folos love struck fundita? :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu te apuci de tinut diete dupa ureche pe care le gasesti pe net, trebuie sa mergi la un nutritionist, pentru ca organismul tau nu este acelasi cu organismul persoanei care a tinut acea dieta.

| baru a răspuns:

Sall. Coarda, in fiecare seara. Bazin de doua ori pe saptamana. O zi sauna, iar daca ai alerga macar o ora pe zi, succesul ar fi garantat. Nu stiu de ce te deranjaza ca afara ploua sau ninge. Alergatul nu are nici o legatura cu vremea. Daca-ti doresti cu adevarat sa slabesti, fa acest program. Cel mai important lucru: Vei avea un corp modelat, lucrat, perfectionat. Fara coarda si alergare, cam greu. Coarda este baza. Pa!