| JamesWatson a întrebat:

Vreun test ca să afli ce personaj din filmul/serialul Sherlock? Link daca se poate

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa afli ce personaj din filmul/serialul Sherlock ce? Care este conditia acelui personaj, ca ai uitat sa mentionezi asta.

| JamesWatson explică (pentru DoarBogdan):

Deci stii un astfel de test? Sau nu?
Dacă da aștept link

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru JamesWatson):

Stai asa, ma refer la faptul ca nu ai dus intrebarea la capat probabil. Vreun test care sa faca ce anume din film/serialul Sherlock. Ai vrut sa zici sa "afli ce personaj "? Sau? Ca lipseste un cuvant.

| JamesWatson explică (pentru DoarBogdan):

Da. Personajul adică să răspunzi la niste intrebari și dupa să iti spuna daca esti Sherlock, Dr. Watson, AIrene Adler, Mycroft, Doamna Hudson, Lestrade
Moriarty Mary Morstan sau altele