| Malaika a întrebat:

Vrg frumos să-mi răspundeți, s-a întâmplat vara trecută eu și vărul meu stăteam toată vara împreună și stăteam cu prietenii lui. Avea un prieten care se tot dădea la mine, avea 17 ani eu aveam paișpe și punea mâna pe mine, mă lua in brațe dar nimic mai mult. La sfârșitul verii am plecat în Spania și m-am schimbat puțin dar m-am maturizat și am pus eu la story pe Instagram o poză în care spunea îmi pare rău că nu te-am sărutat, dar e ciudat pentru că am vrut și el mi-a răspuns cu o întrebare. Mi-a spus ți s-a întâmplat și eu am zis da și l-am întrebat și pe el ție ți s-a întâmplat și el a zis da și eu am întrebat pe cine vrei să săruți și el zis pe tine și am început să ieșim, mă lua în brațe, mă pupa dar nu pe gură doar pe obraz și tot spunea că dacă aduce cineva vorba că el n-ar fi împreună cu o fată de paișpe că nu, e prea mică, prea nu știu cum. Intr-o seară când am ieșit cu el m-a sărutat și de atunci am început să ieșim, să ne ținem de mînă, ne pupăm și l-am întrebat te-ar deranja dacă m-as sărutat cu altcineva și el a zis că nu că nu l-ar deranja și i-am spus ok. Următoarea dată când am mai ieșit ne-am certat, nu știu ce cauză și a început să-mi scoată ochii că vai că du-te cu Roby, Roby fiind prietenul lui cel mai bun care mă place că du-te și ține-te cu el de mînă cum făceai seara asta sau în seara trecută sau du-te ia-l în brațe nu știu cum și următoarea zi când tot el m-a chemat afară a ieșit și vărul lui care era tot super drăguț. El tot supărat pe mine din nu știu ce cauză că Robi se sprijinise de mine și n-am mai stat cu mine. Vărul lui s-a dus la magazin, el cu ceilalti baieti au plecat să se joace fifa nu știu ce și cu vărul lui s-a întors de la magazin el să stea cu noi pentru că eu eram cu prietena mea cea mai bună și cu iubitul ei și mă simțeam nașpa să fiu singura și am zis gata tu stai cu mine ca să-mi tii mie de urat și am pus la story pe Instagram o poză în care eu și cu el mă țineam de mănă și a văzut-o și prietenii lui și el( baiatul cu care m-am sarutat). Cand ne-am întâlnit cu ei nu mai vorbea deloc cu vărul lui și nici cu mine nu mai voia să vorbească și parea așa ciudat și prietena mea a zis băi vezi că mă mâine mă întâlnesc cu fosta ta și el a zis serios și eu ma întâlnesc cu ea mâine și Elena (prietena mea) i-a spus ca da vezi poate te împaci cu ea și el a spus chiar asta am de gând să fac și apoi s-a uitat la mine și când am plecat acasă l-am luat pe vărul lui în brațe și nu pe el și mi-a spus o prietena că se uită extrem de urat la noi. De atunci nu mai vorbești nici cu mine nici cu vărul lui, ce să fac, chiar nu știu, nu mă mai pot concentra la școală și am trei zile și vreau să învăț și imi tot fuge gandul. S-a folosit de mine? Am gresit eu?

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa fii fidela nu sa te saruti cu altii.

| Malaika explică (pentru MihaiNicu23):

Eu nu m-am sarutat cu nimeni..doar m-am tinut de mana cu prietenul lui. oricum azi s-a impacat cu fosta lui asa ca am lasat o moarta

| anamariarot a răspuns:

Asta-i o dramă demnă de școala primară. Mă rog, voiam să-ți spun să mai pui și tu niște semne de punctuație, ca să te faci înțeleasă mai bine...

| IoanaRoman09 a răspuns:

Eu n-am inteles nimic...

| Chubby2104 a răspuns:

E foarte complicată această poveste. Dar greseala nu e la el, ci la tine! Ar trebui să începi să nu te săruti și plimbi cu alte persoane (în alt mod decât normal) atât timp cât ești cu un alt individ.