| iwishicould a întrebat:

Week-endul asta e ziua unei prietene si m-am gandit sa ii fac o surpriza. Ce cadou as putea sa ii dau?

3 răspunsuri:
| georgeta27 a răspuns:

Acum depinde si de bugetul de care dispui. poti sa ii cumperi o geanta,cosmetice,parfum,o bluza,un ceas, bijuterii, o rama foto in care sa atasezi o fotografie cu voi doua, un obiect personalizat, o diploma pentru cea mai buna prietena. sper ca te-am ajutat.

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Depinde de varsta.
Cumpara ceva ce ii sti ca ii place, o piesa vestimentara, niste farduri sau poate un parfum.