| Aquatinies17 a întrebat:

Well... E o chestie destul de nasoala si o sa incerc sa scurtez pe cat posibil. Ideea e ca aproape am fost violata (damn, dur suna). Am avut noroc. Ideea e ca am facut putin research si ma rog. Dupa ce s-ar fi intamplat ar fi o oarecare posibilitate sa raman insarcinata. Sunt fumatoare, beau cafea si fac miscare (pana la epuizare). Am reinceput de 2 saptamani. Si observ ca pierd sange. Asta se intampla de cand am reinceput cu sportul. Like. Care ar fi posibilitatea sa raman insarcinata? Si nu, nu am vorbit cu nimeni in legatura cu asta si nu prea am in plan. Is cu moralul la pamant sincer si nu stiu cat mai rezist.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dintr-un frecat exterior slabe spre inexistente sanse sa ramai gravida, daca mai aveai ori tu ori el lenjerie clar nu e nicio sansa sa fi ramas

| SkyPilot a răspuns:

Fara sa ne spui ce s-a intamplat nu avem de unde sti care e probabilitatea. Pierderea de sange (presupun ca se intampla ceva mai frecvent) nu are legatura cu sarcina, dar poate indica o problema serioasa. Ar trebui sa mergi la un control.
Parerea mea, pe baza putinului pe care il spui, este ca nu esti.

| Aquatinies17 explică (pentru SkyPilot):

Omu numa s-o frecat de minelaughing Nu mi s-o mai intamplat sa pierd sange pana acum

| SkyPilot a răspuns (pentru Aquatinies17):

Daca lenjeria intima a ramas pe tine, putin probabil sa ramai.
S-a frecat ca animalul daca ai ajuns sa pierzi sange. Ai putea fi ingrijorata daca s-a intamplat doar odata si a avut o culoare mai ciudata (roz sau maroniu).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca n-ai fost violata, n-are cum sa ramai insarcinata. Vrei sa spui hartuire sexuala. Da ce treaba are tigara cu cafeaua si cu miscarea, cu ce ai scris mai sus. Adica ti-a venit menstruatia pentru prima oara? Foarte confuza intrebarea.