| lululux19 a întrebat:

Well....fetelor....Scuzati categoria happy Deci, astazi am avut niste dureri din alea naspa. M-au durut ovarele foarte rau si posibil ca pe 23 iunie sa-mi vina din nou menstruatia. Mi-am facut si calendarul menstrual.Am doar 12 ani. Prima menstruatie mi-a venit luna trecuta pe 26 mai. Mi-a venit luna trecuta in 4 mai si a doua oara pe 26 mai. Am citit cateva articole ca nu e o problema. Dupa ce m-am dus la baie, ovarele ma dureau mai tare si nu stiam ce sa fac. Nu va ganditi ca am facut ceva prostii cu un baiat. Dupa ce am mancat, nu ma mai dureau, erau perfect in regula. Posibil ca am racit sau ceva? Prima mea intrebare de pe TPU btw

1 răspuns:
| CatGirl a răspuns:

S-ar putea sa fie o raceala ori o infectie minora. Incearca sa vorbesti cu mama ta, nu cauta sfaturi aici. Cel mai bine e sa mergi la medic, asa nu vei avea de ce sa-ti faci griji!