| ErrorBaa2209 a întrebat:

Wow sincer nu stiu cum sa incep.Deci ma numesc Mihaita(lumea imi spune Mita)am 17 ani fac luna asta pe 22 18 ani dar asta nu conteaza in fine.Deci eu am un amic pe nume Claudiu are 21 de ani are o masina scoda octavia si acum 2 luni el si-a facut o gagica pe care eu nu am cunoscut-o pana acum o luna si o saptamana.Deci era o zi frumoasa in care ma suna amicu meu Claudiu si ma intreaba daca vreau sa ies cu el si cu gagicasa la Mall am zis ok pe la ce ora a zis pe la 9 seara am zis ok o sa vin.Totu bine si frumos A venit la ora 9 la mine la scara sa ma ia cu masina si era si gagicasa in masina si afara era intuneric si in masina la fel a aprins becul acela de sus de la masina si fata acea mi-a zis sa ma uit la ea ca vrea sa ma vada la fata am zis ok (pe ea o cheama Daiana)Si in momentu cand m-am uitat la ea am ramas amandoi ochii in ochii pentru 10-15 secunde si in acel moment am simntit ca m-am indragostit de ea dar nu puteam sa ii fac asa ceva lui Claudiu a trecut acea seara a venit a doua zi in care ma suant Claudiu sa imi zica sa iesim prin oras sa ne plimbam am zis ok, ne-am intalnit si era si Daiana si atunci cand ma apropiam de ea imi batea inima foarte tare si ne uitam amandoi unu la altu mereu ciudat..Asa a trecut si ziua aia urmatoarea zi la fel si dupa 3 zile Claudiu m-a invitat la el sa bem am zis ok frate o sa vin ghiciti ce era si ea acolo si tot la fel eram numai cu gandu la ea eu din acea seara eram cu gandu la ea.Am baut 2 beri am ramas fara bautura si s-a dus Claudiu la magazin si am ramas cu ea in casa amandoi singuri la care era a venit langa mine si s-a uitat in ochii mei si mi-a zis ca ea din seara aia de cand am fost la Mall sta cu gandu la mine non stop ca ea ii zice lui CLaudiu sa ma cheme prin oras si chesti din astea.I-am zis ca si eu ma gandesc la ea dar nu pot sa ii fac asta lui CLaudiu ca e cel mai bun amic al meu. Duap ce a venit CLaudiu de la magazin am mai stat o ora si am plecat acasa am intrat pe facebook si dupa 3 ore primesc un mesaj de la ea prin care imi spune sa iesim a doua zi la suc sa stam de vorba nu am vrut s-a rugat de mine pana am cedat si am zis ok o sa iesim, am iesit si la suc ea imi spunea ca vrea sa se desparta de Claudiu am zis de ce vrei sa faci asta si ea mi-a raspuns ca pentru mine ca vrea sa fie cu mine ca ma iubeste am zis ca si eu o iubesc dar nu vreau sa ii fac asta lui Claudiu dar pana la urma am cedat si am acceptat propunerea ei de a se desparti de Claudiu si in acel moment ne-am sarutat.S-a despartit de Claudiu dar nu i-a zis ca va fi cu mine i-a zis ca nu il mai iubeste.Peste 2 zile a aflat si s-a suparat extrem de rau pe mine nu ma mai suporta deloc a zis ca ce fe de amic sunt eu si da avea dreptate dar nu am putut rezista pentru ca nu am mai simntit pentru nici o fata ce am simntit pentru ea ne-am certat au mai tercut cateva zile si Diana mi-a spus ca vre sa facem dragoste ca simnte ca sunt un baiat special pentru ea am zis sa se gandeasca bine daca vrea si a zis ca s-a gandit am zis ok haide sa facem am facut si a da ea este prima fata cu care am facut dragoste deci eu eram virgin mda...Am asteptat o fata speciala si seara am dus-o la maxi sa plece acasa si acolo era CLaudiu cu un amic de al nostru si dupa ce a plecat Daiana m-am dus la el sa ma impac cu el a zis ca i-a trecut tot ca nu mai e suparat am dat mana cu el si el m-a intrebat daca am facut dragoste cu ea pana acum nu am vrut sa ii raspund si tot insista pe chestia asta pana cand i-am zis ca da am facut si ce ii pasa lui in fine nu trebuia sa zic asta stiu sunt un prost ca am zis.Au mai trecut 2 zile si el i-a zis lui Daiana ca i-am zis lui ca am facut u ea dragoste si in momentu ala ea s-a suparat extrem de rau si m-a sunat sa imi zica ca ne despartim ca de ce am zis ce am facut eu cu ea.Mi-a dat block pe facebook si nu imi mai raspundea la telefon nu mai aveam cum sa dau de ia sa imi cer scuze a trecut o saptamana si ea ma contactat sa imi zica ca s-a impacat cu Claudiu si daca vreau sa ies cu ei 2 si am zis ca ies doar pentru ea ca voiam sa o vad ca imi era dor de ea au mai trecut 4 zile eu vorbeam zi de zi cu ei ma vedeam cu ei si cand se sarutau ma uitam in alta parte am sunat-o intr-o dimineata si i-am zis sa ne vedem noi 2 ca, Claudiu era la munca a zis ok ne vedem am stat cu ea de vorba si am intrebat-o de ce s-a impacat cu el si mi-a zis ca a vrut sa ma faca gelos ca oricum ea se gandeste numai la mine si ca ma iubeste ne-am impacat dar ea a zis ca nu se va desparti de Claudiu ca il mai tine pentru masina sa o mai plimbe nu prea am vrut dar am zis ok(era intr-un fel razbunarea mea fata de Claudiu ca nu prea il mai suportam)Au mai trecut zilele a venit ziua lui CLaudiu(A da mi-a zis Daiana ca oricum Claudiu chiar dcaa s-a impacat cu mine nu ma mai suporta)A venit ziua lui Claudiu si nu m-a invitat dar a invitat-o pe Daiana am lasat-o sa se duca ca sa nu isi de-a ala seama a doua zi m-am intalnit cu ea la suc si mi-a zis ca a fost super ca a iesit ea cu Claudiu si inca 4 baieti printre care 2 baieti unu Tudor si altu Cezar a zis ea ca sunt draguti ca baieti sunt frumosi si chesti din astea si era la suc la un restaurant unde exista wifi si ea statea pe facebook era cu mine la suc si vorbea pe facebook cu Tudor unu din acei baieti si a invitat-o la un club diseara si eu i-am zis ok te duci dar sa ai grija.Ea in ultimele zile se cam racise de mine nu ma mai saruta asa des era ciudat...Si i-am zis ca ies si eu la alt club cu niste amici si a zis ok te poti duce, seara inainte sa iesim la club am intrat pe facebook era si ea on si am vrobit cu ea si i-am zis ca imi este teama de aia 2 sa nu se de-a la ea si chesti din astea la care ea s-a suparat si mi-a zis ca de ce sunt asa gelos si ca i-am stricat tot chefu si ca nu se mai duce nu m-am mai dus nici eu am vorbit a doua zi dimineata la telefon si ea mi-a zis ca se desparte de mine ca a vorbit seara cu Tudor si i-a zis si lui tot si Tudor i-a zis ca, Claudiu nu merita asta si ca mai bine se desparte de mine si ramane cu CLaudiu am ramas masca si mi-a inchis telefonul in nas si nu imi mai raspundea la telefon a mai trecut o zi si ma suna a doua zi si imi spune ca i-a zis Claudiu ca eu am zis despre ea ca este o curva care o face pe bani (dar nu am zis asta)A da ea mereu avea la ea 100-150 lei zi de zi nu stiu de unde dar nu imi pasa si lui Claudiu mereu ii dadea de banuit ca face pe bani asta zicea el ca asa credea ca de acolo are ea bani eu nu m-am bagat si m-a sunat sa ma ameninte cu niste smecheri de pe aici dupa la noi ca daca mai zic ceva de ea sau daca o mai sun ca ii pune pe aia pe mine sa ma bage in spital nu mi-a pasat de ei.Si acum stau numai cu gandu la ea nu o pot scoate din minte o iubesc enorm de mult as face orice pentru ea ce trebuie sa fac am incercat sa dau de ea dar nu mai pot mi-a blocat nr mi-a dat block si pe facebook Claudiu nu imi mai raspunde la telefon si ma gandesc doar la ea.
Ce ziceti sa fac in cazu asta nu vreau sa o uit pentru ca e o fata speciala in viata mea.
Scuze pentru greselile de ortografie dar am scris repede nu prea am pus virgule si punct.
Ce credeti ca ar fi bine sa fac vreau neaparat sa ma impac cu ea si sa ii zic ca nu e adevarat ce a zis Claudiu dar nu am cum sa dau de ea crying
Sunt disperat! Va rog sa imi raspundeti.

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Waw! Pai fata v-a cam jucat pe degete pe toti. Tu insa esti atat de orbit si afirmi ca o iubesti. Pentru ce anume e ea atat de speciala pentru tine, pentru ca ti-ai inceput viata sexuala cu ea? Tine cont ca toti ce ti-au raspuns aici au spus ca fata asta nu e O.K., si nu ai nici un motiv sa o iubesti si sa o mai cauti. Persoanele din afara vad lucrurile mult mai clar decat cei implicati, deci ar trebui sa asculti de ce ti se spune, mai ales ca de asta si ceri o parere aici. Evident, e alegerea ta ce vrei sa faci cu viata ta, e alegerea ta daca vrei sa suferi si sa te minti singur ca ea te iubeste. Eu zic sa deschizi bine ochii si sa iti faci viata mai simpla. Fostul tau prieten are tot dreptul sa nu te mai sufere, dar tu fata de el ai gresit primul, indiferent ce a facut el pe urma din gelozie, oftica si alte sentimente ce l-au incercat atunci cand a aflat ca prietenul lui cel mai bun l-a tradat. In concluzie iti creezi singur probleme fara sa ajungi la o rezolvare, dimpotriva, cauti sa intri mai adanc in ele.

2 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

Fata profita de voi. De Claudiu ca are masina, de tine i s-a parut ei ceva special si a zis sa incerce la pat. Va "***" prietenia si va lasat cu ochii in soare pe amandoi. N-as eticheta o fata cu bani la ea (zilnic) ca ar fi o curva, dar la ce-ai povestit tu aici asta as crede si eu. Eu te sfatuiesc s-o uiti ca nu merita. Incearca sa te impaci cu amicul tau, Prietenia, zic eu, e mai importanta decat o usuratica. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

câta telenovela aici. păi ce să zic? fata e deșteaptă rău, își bate joc de toți și tu încă afirmi că o iubești.