| anonim_4396 a întrebat:

Ziceți-mi și mie cât mai multe titluri de cărți cu vampiri. Mulțumesc.
Dăcă se poate și câteva linkuri pentru ele ar fi perfect.

5 răspunsuri:
| Wonderland a răspuns:

Saga Amurg e foarte tare, crede-ma, am citit-o de 2 ori

| puffika a răspuns:

Fascinatie de mellisa clark
http://www.ishop.ro/UserFiles/products/p8_29353.jpg
Jurnalele vampirilor
Dracula(asta nu stiu daca are vampiri)
si seria amurg pe care o stie toata lumea

Daca vrei te ajut sa gasesti carti de groaza dar carti cu vampiri nu stiu.

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Amurg:saga
the vampire diares
academia vampirilor
blood ties
true blood
dracula
casa noptii
fortele raului
cronicile vampirilor altele nu stiu...mie mi sau parut niste cartri fffoarte bune si mereu doamna diriginta imi spunea sa citesc carti si imi rcomanda, dar mereu eu vruiam as citesc despe vampiri, asta ma inspirat foarte mult sa scriu o carte si deja am inceput-o.pur si simplu am fost captiva in acea lume. funda?

| 教皇 a răspuns:

Blood ties

| WhoCares_4042 a răspuns:

Saga Amurg. Academia Vampirilor. Casa Noptii.