| anonim_4396 a întrebat:

Zice-ti-mi toate filmele/serialele in care a aparut/va aparea Debby Ryan.
:?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| dulkika a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Debby_Ryan da-i mai jos pe pagina. Ti le-as scrie eu, dar nu am timp.Pa:)

| Georgie a răspuns:

Pai, 16 dorinte (film), Zack si Cody ce viata minunata pe punte! si cam atat stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, pe wikipedia gasestimulte de ex scrii numele vedetei despre care vrei sa aflii si apoi scrii wikipedia ex:"Debby Ryan wikipedia"
dar te sfatuiesc ca atunci cand dai enter sa intri pe wikipedia the free encyclopedia, e mai complet! PWP:X:*

| c0sminaa a răspuns:

Uita-te pe Wikipedia. Sigur gasestiwinking