| Julye a întrebat:

Ziceti-mi o intamplare hazlie petrecuta in viata voastra

1 răspuns:
| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Intr-o seara eu si prietena mea ne-hotatat sa mergem in orasi, am luat doi prieteni cu noi si ne-am oprit la un bar cu putina lumina si romantic. Ne-am asezat la masa, am comandat bauturile, iar dupa un timp am mers cu prietena la toaleta. Cand am iesit din toaleta, totul era in intuneric dar n-am vrut sa vada ceilalti ca pipai scarile cu picioarele si am coborat normal o treapta dupa care m-am impiedica si am cazut exact la picioarele barmanului, caruia ii facusem ochi dulci. In timp ce baiatul ma ridica de jos prieteni mei radeau cu gura pana la urechi.

Eram intr-o zi la o terasa cu niste prieteni si beam cate un suc. Era o zi ca toate celalalte...adica plictisitoare si calduroasa ce era vara.si cum stateam si palavragem de toate pentru. toti cel care statea pe scaunul de linga mine ii suna mobilul. El il scoate foarte calm din buzunar se uita la nr. care il apela si se intoarce zimbind spre mine si zice: uite ce seamana nr. asta cu al tau(eu avind tel. in buzunar la vestuta pe care o aveam pe mine) ma uit si il aprob:chiar ce seamana.el raspunde foarte normal si tot zicea.alo,alo,aloooo; eu imi scot tel. din buzunar si constat ca eu il apelesem prin presare din greseala si in loc sa inkid tel. eu l-am dus la ureke si am tipat sa inchida el tel. ca imi maninca centii degeaba...va dati seama cit sa ris pe seama mea.Dar ma blocasem cu gindul ca respectivul a raspuns si imi consuma mie centii.

astea sunt cele mai amuzante laughing