| Mihai543215 a întrebat:

Ziceti-mi si mie cele mai frumose filme de dragoste intre 2 adolescenti si cu drama si cu ce o fi. Inafara de: a walk to remember, notebook, remember me, last song, ch st cloud.big grin

2 răspunsuri:
| zippit a răspuns:

Nu e un film e un anime si este superb l-am vazut de 5 ori e o poveste de dragoste foarte frumoasa se numeste kaichou wa maid sama superba povestea

| minhoshinee a răspuns:

Da,sunt foarte multe animeuri de genul asta! de exemplu lovely complex,clannad,nana, cel spus de zippit, si altele.