| devon a întrebat:

Ziceti-mi si mie un program pentru sala de 3 zile /saptamana

2 răspunsuri:
| Neagandalf a răspuns:

Mai nimerit rolling on the floor)
Iti spun exact orarul meu care merge foarte bine.

Ziua 1: Piept, Triceps, Abdomen

Ziua 2: Biceps, Spate, si la picioare orice:gambe poti baga la banda depinde.

Ziua 3: Umeri si trapez, Antebrat, abdomen.

Fac de aproximativ de 2 luni eu si imi place cum arat chiar ma iubesc laughing)

Fac cate doua exerciti de fiecare grupa de muschi pe zi...
Abdomen bag in fiecare zi eu ca randu de jos al patratelelor se dezvolta greu de tot.

| bogdann_5367 a răspuns:

Ziua 1 : piept, picioare, antebrat, abdomene. Ziua 2 : biceps, triceps, antebrat, abdomene Ziua 3 : spate, umeri, antebrat, abdomene. Antebrat si abdomene nu fac numai cate o serie sau 2 big grin. abdomene mai fac acasa 8 minute pe zi 5 zile pe saptamana.