| -=AleCS=- a întrebat:

Ziceti-mi va rog niste siteuri cu concursuri online cu premii... da sa fie de astea serioase big grin

MS

8 răspunsuri:
| hd04wbw a răspuns:

Incearca www.konkurs.ro.Gasesti toate tipurile de concursuri.Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ideicadouri.com, practic vii cu o idee de cadouri, iar in urma voturilor, lunar se acorda un premiu.

| marcel2121 a răspuns:

Uite aici un site : www.stiunimic.com/joc. Participi si castigi! Bafta!

| Mp3Fustangiu a răspuns:

Incearca sa te inscrii pe www.VooVu.net un vecin a castigat un Laptop, acum depinde ce premiu vrei tu... ati urez succes! ori cum garantez pentru el