| marianastepan a întrebat:

Ziceti-mi vreun site unde sa pot downloada apartamente pentru. The Sims 2 Apartment Life. Ms anticipat cel mai bun rasp primeste funda

1 răspuns:
| Aditzu a răspuns:

Http://www.pimp-my-sims.com/downloads/index.html
ai categoria in stanga: objects, sets, HOUSES,..., pana la walls and floors.
acum mai departe nu stiu sa iti zic, banuiesc ca arhivele pe care o sa le descarci o sa trebuiasca sa le dezarhivezi intr-un folder anume al jocului, dar mai multe nu stiu sa iti spun pentru ca nu am jucat sims(nici o serie).