| anonim_4396 a întrebat:

Zilele astea vreau sa imi cumpar telefon. ce ma sfatuiti sa aleg: Galaxy s2 sau iphone 4s?

2 răspunsuri:
| AlexandruAnst a răspuns:

Ca si rezistenta Galaxy s2.
Când vine vorba de design, Apple câştigă întotdeauna, iar iPhone 4S nu face excepţie iar cea mai generoasă memorie internă este oferită tot de iPhone 4S prin versiunea de 64 GB, în timp ce Galaxy S2 se opreşte la 32 GB.
Eu unu insa asi alege Samsung galaxy s 2

| caian a răspuns:

Eu am iPhone 4 am avut si 4 s sa sa stii ca e mult mai rezistent galaxyul.insa iphonul are Siri si alte chesti imbunatatite. daca ar fi sa aleg as lua un Samsung galaxy