| Hahahaihui a întrebat:

Ziua de astăzi a fost vreodată ieri ori mâine? Întreb pentru un prieten.

15 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Ziua de azi...
ieri a fost maine, deci maine a fost
maine va fi ieri, deci ieri nu a fost ci va fi

| Hahahaihui explică (pentru Zuzu1991):

Și dacă mâine a fost mâine și va fi ieri înseamnă că ne învârtim în cerc? Vrei tu să facem o cerere către Vatican pentru a introduce în calendar 24 - 26 ianuarie ca fiind zi unică și să aibă luna ianuarie 30 de zile stabile pentru totdeauna pentru că eu aștept șomajul și o zi este foarte importantă, căci mai am decât două pungi de orez și ceva ouă în frigider!? Întreb pentru un prieten.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Hahahaihui):

Sigur, da-i drumul la cerere big grin

| Catrice a răspuns (pentru Hahahaihui):

Și ce mâncare bună faci cu astea de-ți ajunge o lunahee hee

| Hahahaihui explică (pentru Catrice):

Omletă de orez, clar!

| Catrice a răspuns (pentru Hahahaihui):

Pilaf cu ou! Din 2 pungi faci macar 25 porții plus un ou la fiecare oala de orez...

| Hahahaihui explică (pentru Catrice):

happy sună bine, eu mă gândeam să amputez un picior...pentru asta ai un șut în fund de la mine...mai bine tăceai din gură. laughing

| Catrice a răspuns (pentru Hahahaihui):

A nu, nu fa asta că se strica repede carnea, eu îți recomand un deget.

| Hahahaihui explică (pentru Catrice):

Care, ăla pe care ți-l bagi tu în fund după ce faci toaleta ca să te speli?

| Catrice a răspuns (pentru Hahahaihui):

Ale mele sunt schelet, am auzit ca ale tale sunt mai cărnoase și merg de o ciorbita.

| Hahahaihui explică (pentru Catrice):

Depinde de gusturi, eu cu o afumătură lângă legume mă declar mulțumit...așa că rămân la meniul tău de scheletron. Hai fii afumătură

| Catrice a răspuns (pentru Hahahaihui):

Nu-mi place fumul, fac alergie din aia urâta cu bube.

| Hahahaihui explică (pentru Catrice):

După amputate alergia dispare!
Reclamă cu rimă! laughing
Mă ocup eu de asta, stai liniștit.

| Catrice a răspuns (pentru Hahahaihui):

De ce? De amputare sau afumare?
Prefer niste profesioniști pentru ambele sad

| tzionut a răspuns:

Ieri am sunat un prieten si mi-a zis ca este ziua de azi. Azi l-am sunat din nou. Mi-a zis ca azi este ziua de azi. maine il sun iar si daca nu ma flituieste iti dau raspunsul.