| andrei28743 a întrebat:

100de idei de prestări servicii? Ma ajuta cineva va rog mult ❤️? Cer seriozitate.

14 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Crezi ca iti va spune cineva 100 de idei? sunt enorm de multe
sa speram in schimb ca fiecare utilizator va veni cu 5-10 si apoi le faci un pachet din care iei cat mai multe.

| sierra1 a răspuns:

Cu toată seriozitatea: chiar o sută vrei, mai puține nu accepți?

| Simpatic a răspuns (pentru sierra1):

Ba da, 99

| sierra1 a răspuns (pentru Simpatic):

Poftim?

| Simpatic a răspuns (pentru sierra1):

Era o gluma bro

| Elelei a răspuns:

Frumos, toti te-au ironizat dar nu a venit unul cu o idee!
1. Mici reparatii si intretinere casnice. Eu de exemplu cand sun la o firma mi se spune ca iau numai comenzi mari. Dar sunt batrani, femei singure, chiar tineri nepriceputi care nu pot schimba o yala, o garnitura la bateria de apa, un intrerupator electric defect, etc.
2. Ingrijire batrani la domiciliu. Profesional, cu asistente, nu alte babe care sa le ia banii pentru ca dau cu matura unde joaca popa.
3. Curatenie generala pentru cei ocupati sau neputinciosi.
Mai sunt multe idei.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Elelei):

Mai ai 97?

| 1231242 a răspuns (pentru Elelei):

Dacă ție așa ți se pare normal?!

| sierra1 a răspuns (pentru Elelei):

" | Elelei a răspuns: Frumos, toti te-au ironizat dar nu a venit unul cu o idee!"

tu crezi că-i pasă vreun gram de răspunsul tău sau celelalte primite? Ha! (de cinci ori)
Uite aici, după o indelungată căutare (de vreo două secunde) pe net, nu o sută ci peste:

https://financer.com/ro/economii/idei-de-afaceri-online/

| Elelei a răspuns (pentru Furnicuta000):

laughing

| Elelei a răspuns (pentru sierra1):

Si atunci, de ce nu i-ai raspuns de la inceput?
Eu am avut idei proprii, nu copiate si... rasfolosite.

| sierra1 a răspuns (pentru Elelei):

"de ce nu i-ai raspuns de la inceput?"
pentru că NU IL INTERESEAZĂ răspunsul ci doar să pună o intrebare și să țopăie de bucurie când cineva-i răspunde.

"Eu am avut idei proprii, nu copiate si... rasfolosite" - ce să zic, câtă originalitate, se potrivește doar casnicelor cu patru clase

| oana324543 a răspuns:

Gasesti de exemplu cateva idei si aici: https://www.neotrust.ro/idei-de-afaceri-2020/
Dar daca vei cauta pe Google "idei de afaceri" sau si mai exact " idei afaceri servicii" gasesti foarte multe rezultate.