| hamster a întrebat:

A fost cineva de curand la aqualand brasov? cum era murdar, in paragina sau il renovasera? vara asta ma duc la brasov si as vrea sa trec si pe la parcul acvatic. a si cat ati platit... funda

1 răspuns:
| yumeee a răspuns:

Nu există niciun "aqualand" în braşov. Avem 2 parcuri acvatice Aquapark în cartierul Noua, şi Paradisul Acvatic.
Amândouă sunt super, personal am fost în Paradisul Acvatic vara trecută de vreo 10 ori şi e foarte foarte fain, doar că e scump. E 50 de lei pentru o zi(o persoană), cu acces la toate facilităţile(saune piscine etc), şi undeva pe la 25 de lei pentru 2 ore / 35 de lei pentru 3 ore. În Aquapark-ul din Noua n-am fost dar am auzit că e şi acolo ok.