| JamesWatson a întrebat:

A lucrat cineva la Kaufland?
Pe postul de casier part time?
Vreau detalii salariu, bonuri de masă.
Și ori ce alte detalii considerati voi ca ar trebui menționat.

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Pe postul de casier part time in Bucuresti cel putin salariul este de 10-12 milioane pe luna si 150 lei bonuri de masa.Iar full time este 22 (unii mai vechi au mai mult) de milioane pe luna cu 3 milioane bonuri de masa.Destul de bine zic eu.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia vezi aici
https://www.undelucram.ro/......salariu-90

| Nemessys a răspuns:

Salariul difera in functie de oras.

| JamesWatson explică (pentru Nemessys):

Ok. Poti să îmi spui din ce oras esti? Și cât este la voi salariul?

| Nemessys a răspuns (pentru JamesWatson):

N-am de unde sa stiu laughing
Dar ce are daca mergi si te interesezi tu? big grin

| JamesWatson explică (pentru Nemessys):

Am vrut niste păreri, să știu dacă e ok pentru cat timp lucrezi. Dacă nu știi nu te baga în discuție. Dor așa să te afli și tu în treaba. Ca musca în lapte laughing

| Nemessys a răspuns (pentru JamesWatson):

Esti tu asa sigur? Eu ti-am oferit o informatie utila, chiar daca nu a fost exact ceea ce voiai tu sa afli. Sau voiai sa-ti zic ca se castiga 1800 de lei ca apoi tu sa mergi la tine si sa vezi ca este 1500? Iti convenea? De asta ti-am zis ca intrebarea, nu prea isi are rostul si singura modalitate ca sa afli raspunsul corect este sa te interesezi.

| SasaSasa2000 a răspuns:

Nu și nu.
sper că am răspuns corect.
?