| Auraaaaaaaasssssssss a întrebat:

A mai cumparat cineva de pe cel.ro in rate? Este de incredere?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am 9 comenzi pe Cel.ro si doar 4 in rate. N-am avut probleme nici cu cele in rate nici cu cash. Ca s-a stricat un telefon? Aia nu-i vina magazinului. L-am trimis in reparatii si mi-a venit inainte de 15 zile.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Eu sunt unul dintre clienții mulțumiți ai acestei firme.
Nu am cumpărat în rate, dar dacă ai un card de credit cu opțiunea asta... nu te oprește nimeni să-l folosești.

| Bizon95 a răspuns:

Cel.ro e una dintre cele mai prost cotate firme
https://www.compari.ro/stores/c-e-l-s113882/#pareri
(ai parerile clientilor acolo)
si e asa de prost cotata, ca e una din firmele care si-a facut mai multe site-uri, ca sa scape de rating-ul slab

eu nu as lua de la ei decat daca nu as avea incotro!