| ioana3432B a întrebat:

Acum ceva timp, mi-am facut un cont pe acest site:https://yizmoney.xyz dar nu l-am folosit pentru că mi se părea păcăleală. Mă tot plângeam că am nevoie de niște bani de buzunar și un prieten mi-a zis de site-ul asta.
El a zis că a câștigat peste 500 de lei și că tot ce trebuie să faci este să privești niște reclame și ești plătit cu 10 cenți pe reclamă.
Ar trebui să încerc?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă nimeni nu-ți cere bani pentru a intra in "afacerea" asta, de ce nu?

| Bizon95 a răspuns:

Incearca, cat timp nu iti cere nici un ban, ce ai de pierdut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum vreo doi ani facuse-m si eu cont. si dupa ce stransesem acolo vreo 100 dolari, n uam mai putut mintra pe site sa scot banii. e posibil sa fie fake