| Furnicuta000 a întrebat:

Acum sunt in vacanta la tara si aici nu sunt banci iar in cont nu mai am bani. Exista vreo modalitate sa imi alimentez cumva contul? Am auzit de Paypoint dar nu prea imi dau seama cum functioneaza.

4 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Dacă există vreun bancomat rogi pe cineva de la oraș să-ți vireze pe card o sumă de bani, folosind numărul cardului și cnp-ul tău.
Dacă nu, singura variantă este Paypoint.

| Furnicuta000 explică (pentru adryang78):

Dar cu procedez cu Paypoint? Ca am vazut ca nu are Western, e doar din ala unde se platesc facturi.

| adryang78 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Dacă nu are Western nu poți face transfer. Serviciul este valabil doar cu terminal Western, îmi pare rău.

| DanielIlie a răspuns:

Întrebi la magazinul care afișează sigla cu Paypoint.