| bunaziua7590 a întrebat:

AJUTOR
De unde pot sa imi creez email de servicu GRATUIT daca am facut deja rost de un domeniu valid? Va rog raspundeti-mi daca stiti, eventual dati-mi si un link, DAU FUNDA SI VOT! Imi trebuie urgent!

2 răspunsuri:
| Mihai_Teo_1994_XLqN a răspuns:

Trece domeniul pe wordpress şi vei avea acolo în panoul de comandă.

| bunaziua7590 explică (pentru Mihai_Teo_1994_XLqN):

Tot nu e gratis nici acolo, mi-am adaugat domeniul si ca sa trec mai departe ma pune sa selectez daca vreau cu 4 dolari pe luna cu 8 sau cu 25.