| CatalinVictor1985 a întrebat:

Am 100 de dolari pe un card Skrill. Nu vreau sa transfer acesti bani in contul meu bancar din cauza taxelor prea mari care imi vor lua aproape 20% din ei. Exista vreun magazin online care accepta plata si prin Skrill?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

De ce? Ca nu costa nimic. Coorve ca nu pot sa scriu legat C_urve aici, de aia. S-a mai discutat pe aici. Nah, cit de greu era sa cauti in Google? https://shoppingkim.com/online-stores-accept-skrill-moneybookers-payment/

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Oricum vei avea ceva comisioane, nu vei putea face cumparatura din toti 100 dolari.

| CatalinVictor1985 explică (pentru Bula):

Macar sa stiu magazinul daca este vreunul si atunci vad daca ma taxeaza tot atat. Daca nu gasesc atunci ii depun si pariez la fotbal.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Bineinteles. In alta ordine de idei, nu poti plati cu Skrill prin Coorve sau Revolut? Pe alea le accepta peste tot cu siguranta.

| CatalinVictor1985 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu vreau sa fac card la Revolut si Coorve nu stiu ce este. Eu intreb daca imi accepta cineva plata cu Skrill in special vreun market sau alt magazin.

| CatalinVictor1985 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ideea este ca eu am scos 1.050 RON de la pariuri sportive. Am dat retragere prin wire transfer si nemernicii mi-au trimis 454 RON pe Skrill, 585, 50 RON pe cont bancar iar 10, 50 a fost taxa la fisc de 1% care este oprita automat de sistemul lor. Au facut asta intentionat... cu Skrill. Oricum sa stea linistiti ca s-au lins pe bot. Le-am dat email si o sa vad ce vor raspunde, dar le voi zice ce trebuie si asta e. O sa pariez la rivali, fiindca astia nu sunt singurii din Romania. Multumesc pentru. ajutor.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Pe DHGate gasesti o gramada de chestii misto. Cu pariurile merge pana nu mai merge... nu as recomanda sa te bazezi pe asta. In fine, banii tai, alegerea ta. Multa bafta & inspiratie la pariuri iti doresc!

| CatalinVictor1985 explică (pentru GabiDumitrescu):

Multumesc la fel.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

De ce? Ca nu costa nimic. Coorve ca nu pot sa scriu legat C_urve aici, de aia. S-a mai discutat pe aici. Nah, cit de greu era sa cauti in Google? https://shoppingkim.com/online-stores-accept-skrill-moneybookers-payment/