| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si m-am decis ce sa fac cand cresc mare. Vreai o mica fabrica dar nu stiu ce, ceva care aduce profit.Imi puteti da cel mult 10 exemple.Dar serioase!

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Ai mult de munca pana acolo. Ia totul pas cu pas, prima data scoala, apoi facultate, apoi sa muncesti cativa ani buni sa pui bani deoparte... Si apoi sa vezi la ce exista cerere pe piata, degeaba iti spunem ce se cere acum cand tu o sa termini scoala doar peste 10 ani. Lucrurile se schimba.