| Antonies a întrebat:

Am 16 ani si as vrea sa ma duc la un restaurant unde in fiecare Sambata are nunti( sa servesc la mancarea). Pentru 2 mil pe seara (cateodata si mai mult) eu zic ca merita sa imi castig banii pentru "placerile mele dr adolescent" si sa nu le mai cer parintilor. Dar ma intreb oare cum ti 3 farfurii pe o singura mana, cineva cu experienta pe aici sa imi explice si mie daca e vreo pozitie a mainilor anume sau ceva?

Răspuns Câştigător
| NRazvan a răspuns:

Nu ai decat sa incerci singur acasa. Eventual cauta pe YouTube diverse tutoriale. Cauta ospatarie si o sa-ti apara diverse clipuri. Succes si felicitaripentru initiativa.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi de probă si vezi tu daca te descurci.

| WaterDrop a răspuns:

Exista cursuri de ospatari, ai putea urma unul ca sa afli cat mai multe.

| cyupaku a răspuns:

Ia cate una si faci mai multe drumuri, lasa fitele ca ai timp sa duci si sase nu trei