| andreiu_9520 a întrebat:

Am 17 ani si as vrea sa ma angajez part time o perioada. Locuiesc in Bucuresti. Ceva pareri unde m-as putea angaja? dau funditaaaa :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Pai avand in vedere ca ai o varsta potrivita pentru un joc, part-time cum spui tu, cred ca ar fi bine daca te-ai angaja ca ospatarita, sau ca vanzatoare, intr-un magazin de haine, sau intr-un magazin alimentar. Poti caut-a pe google joburi in ce categorie vrei si te pricepi tu. Un job bun ar mai fi si stilista, manechiurista, pedichiurista, cuafeza sau machioza, sau maseoza. Tu alegiwinking. Poti si sa canti cu chitara intr-un parc sau sa faci portrete si lumea te va platiwinking. Funda? love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai angaja tu lasa oamenii mari de munca sa se angajeze

| andreiu_9520 explică:

LittleCookie... e foarte complex raspunsul tau. Dar "problema" este ca sunt BAIAT.happy