| WalterWhite a întrebat:

Am 18 ani si sunt elev la liceu, cat ar costa un bilet dus-intors cu trenul de la Oradea la Costinesti? (am cautat pe cfr dar am gasit vreo 3 oferte cu preturi diferite, preferabil clasa 2 cu pat)

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Difera in functie de serviciile pe care le ai in trenul respectiv. Uita-te la servicii si in functie de asta alege ce iti convine.

Eu am dat pe unul dintre ele, am ales clasa 2, 2 paturi la pret de 129 de lei cu reducere.