| simonammm a întrebat:

Am auzit multe persoane care lucreaza in italia la capsuni si cistiga bine, ce parere aveti? se merita sa muncesti pe timp de vara si iarna sa stai in tara?

9 răspunsuri:
| z8 a răspuns:

Fiecare dupa puterile si gradul lui de lene. Daca in tara freci menta, se merita sa pleci. Daca in tara esti ocupat si realizezi mai mult decat ai realiza la capsuni, atunci bine-nteles ca nu se merita.

| Floreenofficial a răspuns:

Oricum ai lua-o iesi rau.
Vara e prea cald si ploua putin, iarna e prea rece si ninge mult.Asa ca du-te si incearca-ti sansa.Succes! big grin

Răspuns utilizator avertizat
| xD a răspuns:

No way! Gandeste`te ca trebuie sa stai n`spe ore pe zi in soare... vara...

| Geo;xLuw ~MJ~ a răspuns:

Hey big hug nu se merita pentru ca daca nu ai relati sau macar rude acolo te chinui cu chiria sh cu plata tongue ca mancarea este ieftina dar. daca ai avea pe cineva acolo tongue se merita...tongue

| pop_5922 a răspuns:

Eu zic ca se merita dar este mai greu de ajuns acolo tare mult imi doresc sa ajung si eu

| leinadbvro a răspuns:

Nope