| ilie a întrebat:

Am avut pe niște jocuri câștig cu retragere in paypal, dar in cont nu imi apare, pe jocuri sumele arată că sunt retrase. Oare are importanta ca am avut trecut cont de banca si card bancar? Sumele de bani retrase la fiecare joc depășeau peste 3000$. Cine ma poate lamuri despre asta?

3 răspunsuri:
| SyNcr0N93 a răspuns:

Probabil dureaza ceva mai mult pana iti vor intra banii in cont

| ilie explică (pentru SyNcr0N93):

Au trcut aproape 9 luni si nici o schimbare, nu apare nimic.

| Decebal91i a răspuns (pentru SyNcr0N93):

Drăguț din partea ta ca măcar îl încurajezi? ( eram ironic dacă nu te-ai prins ). Voi chiar aveți impresia ca îți dă cineva moca 3000$ pe jocuri dinalea? Dacă zicea ca îți dă 1 milion de dolari, credeați?