| valeria_2533 a întrebat:

Am cautat margele engros in Romania. Unde credeti ca as putea gasi? Multumesc.

5 răspunsuri:
| thespy a răspuns:

Hai sa-ti recomand ceva. Daca vrei sa iei margele en-gros, de ce sa le iei din Romania? Vrei sa le comercializezi, nu? La un pret muuuult mai ieftin le iei direct de afara.Intra pe www.alibaba.com si cauti acolo ce te intereseaza, iei legatura cu producatorul si vezi apoi cum stabiliti sa fie trimise in tara.Sunt foarte ieftine! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mirunashop.ro

Alte răspunsuri