| anonim_4396 a întrebat:

Am ceva desene adunate pe-aici... că-mi place să desenez. Aveți idee cum le-aș putea vinde ușor? Nu aștept să primesc mult, ci doar să le valorific.

Care ar fi un site românesc bun (testat) pentru așa ceva (vânzare de desene - majoritatea în creion)?

2 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Si eu desenez in creion si... cam greu sa le vinzi. Mai ales daca nu ai publictitate.

| iZberg a răspuns:

Incearca aici se vand de toate felurile http://www.olx.ro/q/tablouri/c-214/p-9urile