| Lusca1995 a întrebat:

Am comandat ceva de caurand online si am fost nevoit sa platesc cu cardul, eu il am la bcr, pe card aveam 992 de lei si am comandat de 48, 30 de dolari, cam 200 de lei si am mai scos eu 20 de lei si dupa calcul trebuia sa mai raman cu 772 dar imi lipsesc cam 50 de lei, stie careva de ce? E cum vreo taxa ceva la banca sau depinde de ceva anume?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Transformarea se face la cursul bancii + transfer international in cont de la alta banca + comision internet banking + + +
Si banca trebuie sa traiasca din ceva...

Cere un extras de cont.

| Lusca1995 explică (pentru Bula):

De unde sa fac rost, trebuie sa ma duc la banca?

| Bula a răspuns (pentru Lusca1995):

Evident, de la banca!
Daca la ei ai cont, atunci ei iti dau si extrasul de cont despre contul tau.
N-ai primit niciodata?

| Intruder19 a răspuns:

Cel mai simplu afli cu un extras de cont ce ai facut cu banii.

Vezi poate ai mai platit in plus pentru transport si de acolo banii lipsa dar cu extrasul de cont afli imediat.