| ItsMatrix a întrebat:

Am cont paypal cu regiunea pe Statele Unite si am cativa dolari acolo. Cum fac sa ii transfer pe un card din Romania?

Daca vreau sa bag cardul nu ma lasa. Nu stiu ce numere trebuie acolo. Am facut contul de paypal ca fiind in Statele Unite, nu in Romania iar acum nu stiu cum sa bag un card romanesc. Imi apare ca si cum ar trebui card american. Funda

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Pai cind ai facut contul aveai cap sau nu? Ia legatura cu aia de la suport, poate te iarta.