| Mot_Alex_2000 a întrebat:

Am cumparat bitcoin in 2015, si nu mai stiu cum il chema pe site-ul de pe care l-am cumparat, stie cineva pe ce siteuri puteai cumpara bitcoin in 2015 si daca mai sunt existente? Mentionez ca pe site era scris in romana.

1 răspuns:
| JackR a răspuns:

Esti ca veverita care ascunde alune si ghinda pentru iarna, dar cand are nevoie de ele, deja a uitat in care scorbura, in care copac. Tot ce isi aminteste, este ca acel copac avea frunze!