| Kenwill a întrebat:

Am cumparat un produs de pe okazii.ro si acum vreau sa-l returnez pentru ca nu functioneaza cum trebuie. Am deschis o reclamatie insa un operator mi-a spus ca trebuie sa trimit produsul inapoi acum (desi am spus ca nu am primit raspuns de la vanzator).
Produsul are garantie de livrare. Am cateva intrebari.
Imi voi primi suma achitata inapoi + taxa de curier care o platesc pentru returnarea produsului?
As prefera sa-mi primesc banii inapoi, asta inseamna ca ar trebui sa trimit produsul acum?

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Trimite-l cat mai rapid probabil ca iti vei recupera bani dar nu si taxa de curier oricum fa cum iti spune operatorul.

| IonutzMariusz a răspuns (pentru EneCristian):

Mai mult ca sigur va recupera banii!