| Aternox a întrebat:

Am facut 18 ani in Mai si am inteles ca pot sa fac un card, dar nu stiu daca are paypal/visa/ sau le foloseste pe toate, stie cineva?

Nu am idee la ce categorie sa pun intrebarea asa ca o pun aici, pentru ca oricum cardul as vrea sa il folosesc maim ult pentru jocuri ca sunt mai ieftine si eventual pe amazon/ebay

Răspuns Câştigător
| Legsilativ a răspuns:

1.BCR-cu pachetul pentru adolescenti si studenti la care ai cost 0 de deschidere cont, fara comisioane de administrare si poti atasa un card de debit VISA sau MASTERCARD(nu conteaza ce tip daca este Visa sau Mastercard iti spun de la ghiseu) cu care poti face operatiuni de plati(pentru orice joc) de retragere/depunere/interogare sold tot fara comisioane.
A doua varianta este la Banca Transilvania, aproximativ aceeasi situatie.Astea sunt cele mai bune variante de pe piata.

| Aternox explică (pentru Legsilativ):

Ms, dar totusi pentru paypal cum fac, la fel?

1 răspuns: