| istrate01 a întrebat:

Am facut o solicitare pentru un credit de nevoi personale cu refinantare la banca transilvania si astazi am depus documentatia completa si dna de la biroul de credite mi-a spus ca voi avea raspuns in minim 7 zile, stie cineva daca dureaza atat sau mai putin?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Angajata respectiva este cea mai in masura sa-ti spuna durata, asa ca trebuie s-o crezi. Numai bine!

| negru30 a răspuns:

Minim 7 si max 30? - Daca iti spunem ca nu este asa ce faci - trebuie sa stai dupa ea - mai doarme si ea pe ea de aceea dureaza mult -