| IoanaP a întrebat:

Am foarte multe haine in stare excelenta, dar pe care nu le mai port. Aveti idee daca le-as putea vinde unui magazin second-hand? Eventual stiti ceva de genul in Cluj-Napoca?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Magazinele le cumpara la kilogram ( in situatia in care vei gasi vreunul interesat!)--- atat de putin vei primi pe ele incat, final, vei conchide ca nu s-a meritat osteneala caratului/transportului. Numai bine!

3 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Daca chiar crezi ca merita te sfatuiesc sa mergi la unul din magazine si sa ii intrebi... unii primesc spre vanzare asa ceva iar altii nu!
Din pacate sunt din bucuresti si nu am cum sa te ajut decat cu 2 adrese gasite pe net:
http://webcache.googleusercontent.com/......tp?/search

| unCalutz a răspuns:

Pai nu e neaparat sa le vinzi la second-sand.
Poti merge cu ele intr-o piata.

Pa-pa.

| UNAEZE a răspuns:

Doneaza cateva la oamenii saraci big grin