| Mihail123456 a întrebat:

Am fost la banca acum 1 saptamana sa-mi fac un card bancar la bine transilvania si am primit un mesaj cun cod pe telefon si acum am primit mesaj sal ridic cardul din banca transilvania dar problema e ca eu nu mai am codul acela din sms ca din greseala am sters toate mesajele ce pot face in cazul asta sau ce se va intampla cum o sami mai activez cardul? va rog lasati-mi raspuns la adresa de meil. tehnologiahuawei@gmail.com ca aici pe TPU nu pot sa vad notificarile si mesajele cred ca computerul meu e nebun.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Afli la banca ce te intereseaza.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E atat de complicat sa intrebi la banca cand te duci sa ridici cardul?

| ALGator a răspuns:

Cam ciudat. Bancile nu trimit coduri prin SMS, daca vrei sa spui codul PIN.
Mergi la banca si vorbeste cu ei, Tu esti clientul lor si ei trebuie sa te ajute si sa rezolve orice problema aparuta indiferent cate coduri pierzi tu,