| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Am gasit in cartierul meu o spalatorie auto care cauta personal. Program 8 ore. Intrebarea mea este : Pot sa ma angajez acolo pe timpul verii? P.S Am 15 ani, aproape 16, si sunt dispus sa lucrez 8 ore.

Răspuns Câştigător
| ioanalexandra345 a răspuns:

Cel mai bine e sa intrebi acolo. Eu stiu, si chiar asa este, ca de la 16 ani te poti angaja. Daca cauta pe perioada mai lunga, poate n-ai sanse, dar pe perioada nedeterminata cel mai probabil vei putea lucra, daca esti capabil. Baftaaaa!