| SADgr a întrebat:

Am început orele de canto, iar profesorul meu ma învață multe lucruri noi și frumoase legate de muzica, dar cu toate aste eu nu știu ce sa cred, nu prea am încredere în mine...ce credeți a văzut ca am talent s-au îmi vrea doar bani?

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Datoria profesorului e sa te invete indiferent de cat de mult talent ai. Dar de ce nu ai incredere in tine? Cine te-a trimis pe drumul asta al canto-ului? A fost alegerea ta sau a altcuiva? Daca a fost a altcuiva tu ce parere ai despre ce faci? Iti place? Asta trebuie sa lamuresti. Daca ai talent vei descoperi pe parcurs.

| SADgr explică (pentru Lioana):

Singur am luat decizia de a merge pe drumul acesta, problema e cand cand am mari emoti am trimis cateva inregistrari artistilor de top romani si mi-au confirmat talentul