| anonim_4396 a întrebat:

Am luat hotărârea sa deschid 3 benzinării ( Omv si LukOil ) am banii necesari, dar as vrea sa stiu care este profitul pe zi, adica cat produce in medie o benzinărie pe zi si cat ma va costa sa transport petrol pe luna! Ofer funda! Pls vreau răspunsuri concrete.

Răspuns Câştigător
| Candid_Radu_1994 a răspuns:

Da, vorbeste cu un consultant dar asta dupa ce stabilesti suma pe care esti dispus sa o investesti, locatia si restul detaliilor.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai asa brusc 150.000 euro deinvestiti si totusi te interesezi de profit pe TPU?

| Dismally a răspuns:

Asta e o intrebare fara raspuns, profitul va fi in functie de volumul vanzarilor iar volumul vanzarilor difera in functie de localitate, de zona in care sunt amplasate benzinariile, de concurenta etc.

| andreistefan42 a răspuns (pentru Dismally):

Tu zici sa intreb un consultant de afaceri in medie profitul pe zi? zic in medie nu neaparat cat iese

| Candid_Radu_1994 a răspuns (pentru andreistefan42):

Da, vorbeste cu un consultant dar asta dupa ce stabilesti suma pe care esti dispus sa o investesti, locatia si restul detaliilor.

| andreistefan42 a răspuns:

Unde ar trebui sa ma interesez? La un consultant de afaceri? Ofer funda

| Candid_Radu_1994 a răspuns:

Multe detalii le gasesti pe net...
Fa primul pas nu trebuie sa vezi intreaga scala.(Actioneaza)

| andreistefan42 a răspuns (pentru Candid_Radu_1994):

Tu ce zici, sa ma consult cu un om de afaceri?