| cristina_5268 a întrebat:

Am mare nevoie de bani si unteren de vinzare in Valea Doftanei si nu am gasit nici un cumparator pe criza asta. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| kathessa a răspuns:

Da-ne detalii si te ajutam.

1 răspuns:
| cristina_5268 explică:

Terenul este in suprafata de 2000 mp situat in intravilanul comunei Valea Doftanei, si vreau sa vand si numai o bucata din el daca nu pe tot, exista posibilitate de racord la reteaua electrica si la retea de apa. Am mare nevoie de bani pentru ca am mai multe imprumuturi si nu le mai pot achita, deoarece sunt functionar la o primarie si ni s-au diminuat salariile care si asa erau mizere (la noi, darnu la ei). L-am dat pe mai multe site-uri dar nimic Va multumesc din suflet