| LauncherS a întrebat:

Am nevoie de 20 lei.Cum ii fac? Sunt din Targu Mures.

Răspuns Câştigător
| mitzamihai a răspuns:

Stii baba de langa McDonalds?

27 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ceri la parinti, mare scofala.

| LauncherS explică (pentru mgtow):

Vreau sa-i castig nu sa-i cersesc...

| mgtow a răspuns (pentru LauncherS):

Poti sa-i castigi facand treaba in casa: curat, calcat, spalat vase.

| LauncherS explică (pentru mgtow):

Da...e buna ideea da tot cred ca vreau sa-i castig de la altcineva in afara de parinti.

| IsabelaIssa a răspuns:

Poti vinde anumite produse, ca acest colier din link-ul de mai jos de exemplu, si poti lua 10 lei la fiecare colier vandut, sau in functie de produs.
http://mercador.ro/......1qc9B.html

| AirănMeidăn a răspuns:

Poti sa vinzi 10 lei la pret de 5.
O sa ai profit mare, la mine a mers.

| PedoBarbie a răspuns:

Mergi pe stradă şi tot mergi până dai de un portofel pierdut.

| FemeiaPisică a răspuns:

Joaca online la pariuri sportive, si, prin multa analiza, vei castiga sute de lei, nu zeci. E doar o parere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.succesdublu.ro/cum-sa-faci-100-euro-pe-zi/
Poate te ajuta asta :))
P.S.: Nu stiu daca e adevarat :D

| LauncherS explică (pentru anonim_4396):

Am citit alea laughing) Am nevoie doar de 20 de lei.

| SorinTudor a răspuns:

Imprumuta-te la un prieten laughing

| LauncherS explică (pentru SorinTudor):

Chiar azi era unu sa-mi dea laughing

| Maioru a răspuns:

De ce nu apelezi la parintii tai doar nu este o suma mare.Eu cred ca sigur ii vei primi daca stii cum sa pui problema

| LauncherS explică (pentru Maioru):

Pentru ca nu imi place sa cer... vreau sa-i castig facand ceva, si nu de la ei.

| Maioru a răspuns (pentru LauncherS):

Bravo,asa barbat mai zic si eu!(sau esti fata?)

| LauncherS explică (pentru Maioru):

Nu laughing Da serios am pus ochii pe ceva si am toti banii in afara de 20 de lei laughing

| mitzamihai a răspuns (pentru LauncherS):

Esti din Tg.Mures?

| mitzamihai a răspuns (pentru LauncherS):

Daca esti din Tg. Mures...Este langa McDonalds, langa Cinema Arta, o baba care sta acolo de cativa ani care cere un leu ca sa te cantaresti pe un cantar.
Pare absurd, dar foarte multa lume merge acolo sa se cantareasaca. Poti si tu sa faci ceva de genul.

| Miree a răspuns:

Încearcă să îţi ajuţi părinţii contra cost. E o metodă cinstită şi eficientă.

| bestialu96 a răspuns:

Iti dau eu, ce servicii oferi?

| mitzamihai a răspuns:

Esti din Tg. Mures?

| LauncherS explică (pentru mitzamihai):

Da

| LauncherS explică (pentru mitzamihai):

Nu stiu sigur laughing Dar tare ideea mersi!

| mitzamihai a răspuns (pentru LauncherS):

Stii baba de langa McDonalds?

| Mr098iuip a răspuns:

Pai ....depinde...Intreab-o pe mama ta ce sa faci prin casa si sa ii zici sa iti dea
bani o data pe sapt. pentru ce ai facut.Si multe alte moduri.Sa faci o licitatie cu lucruri valoroase desi care tie nu-ti trebuie, sa iti vinzi lucruri care nu iti trebuiesc (ca un fel de second hand) sau imprumuta-te la un vecin sau la un prieten.

| LauncherS explică (pentru Mr098iuip):

Nu mi se pare corect sa fiu platit de parinti...doar sunt parinti de ce sa iau bani pentru ce ii ajut? laughing