| NoulCont a întrebat:

Am nevoie de bani. Unde pot lua imprumut?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imprumut de la Banci, parinti, rude sau prieteni!

| chioscuta a răspuns:

In toate supermarketurile e cate un tonomat unde poti face imprumut doar cu buletinu.Banii ti da pe loc, poti lua pana la 3000 lei.

| acidelic a răspuns (pentru chioscuta):

Serios? Am vazut un asemenea tonomat in magazinul obor din Bucuresti. E adevarat ca primesti banii direct?

| chioscuta a răspuns (pentru acidelic):

Da,dar cred ca dobanzile sunt uriase.Iei 3000 lei dai inapoi 5000, cred nu sunt sigur.

| NoulCont explică (pentru chioscuta):

Este interesant doar ca nu sunt in Romania si de dobanzi mari toti fugim

| gabriela2201 a răspuns:

In ce tara domiciliezi? daca esti minora, de la parinti, rude... Exclus camatari.Sau gaseste o activitate part time platita. Imprumutul mai trebuie si restituit

| acidelic a răspuns:

Iti dau eu daca poza ta e reala si te bagi la anumite servicii laughing

| Tantau_Nicolas_1973 a răspuns:

Camatari

| Mihai_Razvan_1999 a răspuns:

Http://dyredrnopu.loan/6830503014543/ recomand. Da link ul si la alti prieteni