| marvellover a întrebat:

Am nevoie de niste sugestii (bineinteles, intarite cu niste argumente): Vreau sa-mi fac un card de debit si nu stiu la ce banca. O sa-l folosesc cel mai mult pentru plati online. Cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
| Pearl01 a răspuns:

Hello! Banca transilvania (din punctul meu de vedere) este o banca serioasa si ai mai multe facilitati, multe tipuri de carduri etc. Eu am card la aceasta banca de vreo 3 ani si sunt multumita...intra pe site-ul lor si afla mai multe informatii sau poti merge la banca sa vezi ce si cum. Nu dureaza mult, iar cadul il primesti dupa vreo 1-2 saptamani.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dragos9234 a răspuns:

Bcr,este o banca buna la care iti poti face un card de debit simplu si rapid.

| marvellover explică:

Va multumesc happy mi-am facut la transilvania.

| Ąήυţằ a răspuns:

Iti recomand Banca BCR si Banca Transilvania (ramane la alegerea ta). Amandoua sunt niste banci serioase, la care poti face un card debit usor si foarte rapid.