| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie foarte urgent de ajutor si nu ma descurc cu photoshop sau corel!
Cine stie sa tranforme o imagine normala intr-o imagine vectoriala, va rog frumos spuneti-mi cum va numiti pe Facebook pentru a va putea trimite poza cu logo-ul si daca puteti sa-l faceti vector (ii vorba despre un logo foarte simplu).
Multumesc din suflet!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Citeste Help-ul, acolo gasesti descrierea.

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Scuze,nu le prea am cu TPU...ce sa fac mai exact?

| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

In meniul PROGRAMELOR este o sectiune care se numeste Help, cu descrierile functionarii.
Nu pe TPU.

| foxsilver a răspuns:

Uite un tutorial foarte explicativ, in Corel :
https://www.youtube.com/watch?v=16FL1nbY284

| florinmuresan91 a răspuns:

Dar de ce vrei neaparat photoshop cand sunt o gramada de programele simple pentru editat poze incearca doar sa te documentezi. ps rasfoieste Youtube acolo gasesti orce